Księga Gości

Bardzo polecam i zachęcam do udziału w szkoleniach z Racjonalnej Terapii Zachowania, prowadzonych przez Pana Tomasza Drożdża! Niezwykle wysoki poziom merytoryczy i metodologiczny! To zajęcia, w trakcie których, Naprawdę uczyłam się nowej, jasnej, konkretnej, logicznej i skutecznej metody, która jest bardzo pomocna w pracy z ludźmi, jaki i we własnym samorozwoju. W pełni wykorzystany czas. Maksymalny profesjonalizm. A do tego bardzo fajna atmosfera 🙂

Dla wyznawców i dla tych nieprzekonanych do podejścia poznawczego.

Naprawdę warto!

Katarzyna Gzyl

Jestem pod wrażeniem przeprowadzonego przez Pana szkolenia z Racjonalnej Terapii Zachowania. Patrzę teraz zupełnie inaczej na otaczającą rzeczywistość. Dziękuję i polecam!

Barbara Janowiec

Miałam przyjemność korzystania zarówno z coachingu, jak i psychoterapii. Spowodowało to duże zmiany w moim życiu, na lepsze. Zainteresowałam się bliżej modelem emocji ABCD oraz RTZ, zaczęłam go stosować zarówno w pracy, jak też w życiu prywatnym.
Podejście poznawczo-behawioralne zdecydowanie przemówiło do mnie, z wykształcenia informatyka. Więc przemówi też do innych umysłów ścisłych, tego jestem pewna.

Zdecydowanie polecam! To dobrze zainwestowany czas.

Dodaj wpis do księgi

* = Pole wymagane

Jak się nazywasz?

Wpisz adres email

Jak nazywa się wasza firma?

Czy wasza firma ma stronę internetową?

Opisz naszą firmę w kilku słowach


Co sądzisz o naszej firmie?


Czy masz zdjęcie, które możemy wykorzystać?

*Zgadzam się aby moja rekomendacja, została opublikowana.